Plavba lodou v Francúzsko - trasy plavieb v Francúzsko

... s vášní a vlídností

Francúzska riviéra alebo Côte d'Azur bola jedným z prvých oblastí z modernými rezortmi, pričom si svoj šarm, nádheru a štýl zachovala až dodnes. Luxusný jachting vo Francúzsku prináša atmosféru malých rybárskych osád obklopených levanduľovými poliami.

Tým SailingEurope připravil soubor doporučených tras pro 7 a 14 denní plavby, aby plánování vaší dovolené bylo ještě jednodušší. Doporučené trasy jsou pouze příklady, které mohou být upraveny po dohodě s kapitánem podle vašich dalších přání. Pokud si přejete navštívit místo, které není vyznačeno v našem návrhu pro oblast vaší plavby, kontaktujte nás prosím a my vám připravíme nový návrh cesty dle vašeho přání. Navštivte naši sekci Info & objednávky kde vám pracovníci našeho kontaktního centra rádi poradí a pomohou.

Užitečné informace

  • Nástupní den pro všechny cesty: Sobota
  • Trvání plavby: minimálně 1 týden
  • Poznámka: Mimo sezónu (v druhé polovině podzimu, v zimě a první polovině jara) je možné pronajmout si loď na dobu kratší nebo delší než 7 dní.
  • Doporučená denní vzdálenost je 15 - 25 NM (3-4 hodiny plavby)
  • Spotřeba paliva je závislá na počasí a typu a velikosti lodě. Plachetnice má spotřebu asi 5 - 12 litrů nafty za hodinu, katamaran asi 7 - 12 litrů za hodinu

Po výběru země a města vašeho odjezdu vám budou zobrazeny informace o možných trasách s grafickým vyznačením cesty.